اجتماعی

ایران بدون شلیک موشک می‌تواند وزارت خزانه‌داری آمریکا را نابود کند

ایران بدون شلیک موشک می‌تواند وزارت خزانه‌داری آمریکا را نابود کند

اعتمادآنلاین| جهان‌نیوز نوشت: واردات نظامی ایران هیچ‌گاه شبیه خریدهای کلان عربستان، امارات و… نخواهد بود ولی به عنوان نمونه می‌توان گفت نیروی هوایی ایران به زودی قوی‌ترین نیروی هوایی منطقه خواهد شد!
سایت اصولگرا و تندروی جهان‌نیوز نزدیک به علیرضا زاکانی نوشت: تحریم تسلیحاتی ایران در حالی برداشته شد که چند نکته راهبردی ذیل بیشتر ابعاد این فرصت بزرگ را نمایان خواهد کرد:

 

یک: واردات نظامی ایران هیچگاه شبیه خریدهای کلان عربستان، امارات و… نخواهد بود ولی به عنوان نمونه می توان گفت نیروی هوایی ایران به زودی قوی ترین نیروی هوایی منطقه خواهد شد! این اتفاق تنها به خاطر خرید احتمالی هواپیماهای پیشرفته نیست بلکه به این علت است که ایران برخلاف عربستان و امارات خلبانانی در اختیار دارد که معادل آن در کشورهای حاشیه خلیج فارس نیست. ساده‌تر آنکه بسیار مهم است که چه نیروی انسانی و با چه کیفیتی، فناوری نظامی پیشرفته را در اختیار بگیرد.

 

دو: واردات تسلیحات نظامی پیشرفته به ایران در حالی صورت خواهد گرفت که ایران قبل از انجام واردات نظامی جدید احتمالی؛ بازدارندگی نظامی را در بالاترین سطح قابل تصور درگیری نظامی در جهان با تجهیزات بومی پیشرفته نظامی خود و به خصوص موشک‌های گرانسگش ایجاد کرده است. حال سوال اینجاست که واردات جدید چه خواهد کرد؟! جواب اول این است که ایران بازدارندگی نظامی خود را ارتقا تاکتیکی‌تری و دارای گزینه‌های متنوع‌تری خواهد کرد. جواب دوم نیز این است که تجربه مطالعات نظامی در ایران نشان می دهد که ایران بسیاری از واردات‌های نظامی را طی فرآیندی میان مدت نه تنها تبدیل به فناوری بومی و تولید داخلی خواهد کرد بلکه در طی فرآیند زمانی بلندمدتی می تواند آن فناوری را به ارتقاهای اختصاصی نیز برساند.

 

سه: اما صادرات تسلیحات نظامی ایران چگونه خواهد بود؟! ایران برخلاف تصور عمومی، فروشنده و تاجر معتبری در حوزه صادرات نظامی محسوب می شود. سلاح‌های ایرانی یک برند ویژه دارد و آن اینکه در سالهای اخیر در جنگ‌های متعددی در مواجه با پیشرفته ترین تجهیزات روز نظامی دنیا در عراق، سوریه، لبنان و… جنگیده و کارنامه موفق قابل توجهی دارد. نکته دوم نیز اینکه ایران تاجری است که که سلاحش را به هر نقطه ای که در دنیا بخواهد می تواند به خریدارش برساند و قبل از این بارها این کار را کرده است. ایران فقط کافیست همانند محموله نفتی، اراده کند و سلاح‌های خود را به کشورهای همسایه آمریکا برساند! نکته سوم ایران بازار بزرگ و تا حد زیادی اختصاصی در اختیار دارد. هر کشور، دولت و … که با آمریکا و رژیم صهیونیستی رقیب یا دشمن باشد، خریدار تسلیحات نظامی ایران خواهد بود. به عبارتی دیگر بازار تسلیحات ایران به بزرگی و وسعت همه رقبا و دشمنان آمریکا و رژیم صهوینیستی در جهان خواهد بود. بنابراین صادرات تسلیحات نظامی ایران فقط سود اقتصادی نخواهد داشت!

 

چهار: از این تاریخ به بعد ایران به ازای فروش هر فشنگ ایرانی، دلار دریافت خواهد کرد و ساده تر آنکه به زودی هزاران فشنگ ایرانی به ساختمان وزارت خزانه داری به عنوان متولی مرکزی تحریم ایران شلیک خواهد شد! فشنگ‌های ذی‌قیمت ایرانی برخلاف برجام می‌تواند ترک‌های واقعی به ساختمان تحریم‌ها وارد کند. فقط باید باور کنیم جنگ اقتصادی وارد مرحله ای تازه شده است.

ادعای کشیش آمریکایی: خداوند نتیجه انتخابات نوامبر و زمان پایان دنیا را به من گفت

باشگاه خبرنگاران جوان : یک کشیش آمریکایی اظهاراتی ادعایی درباره نحوه و زمان پایان دنیا و برنده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا عنوان کرد.
ادعای کشیش آمریکایی: خداوند نتیجه انتخابات نوامبر و زمان پایان دنیا را به من گفت

به گزارش بغدادالیوم، یک کشیش برجسته آمریکایی در ادعایی جالب توجه پیش بینی‌هایی درباره پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ و نیز پایان دنیا مطرح کرد.

پت رابرتسون که از رهبران صاحب نفوذ اوانجلیست‌ها در آمریکا به شمار می‌رود، مدعی شد خداوند به من خبر داده پیروز انتخابات آتی آمریکا، دونالد ترامپ است.

این کشیش آمریکایی در ادامه ادعا‌هایی درباره پایان دنیا نیز مطرح کرد که بی شباهت به تبلیغات انتخاباتی برای ترامپ نبود. وی گفت دنیا ۵ سال دیگر به پایان می‌رسد. البته این بدان معنا نیست که در خانه نشسته و به ترامپ رای ندهیم. بلکه باید بیرون برویم و هر کاری می‌توانیم انجام دهیم.

رابرتسون همچنین پیش بینی کرد پس از انتخابات نوامبر، رخدادی ناگوار در آمریکا و دنیا رخ می‌هد، اعتراضات مدنی به اوج می‌رسد، چندین سوء قصد علیه ترامپ رخ می‌دهد و به رژیم صهیونیستی حمله می‌شود. رابرتسون در پیش بینی‌های خود متذکر شد پایان دنیا البته با جنگ هسته‌ای نخواهد بود بلکه با برخورد یک ستاره به زمین رخ می‌دهد.

این کشیش آمریکایی اگرچه تاکنون پیش بینی‌های بسیار انجام داده، اما تاکنون بندرت پیش بینی‌ها او درست از آب درآمده است. او در سال ۱۹۶۷ پایان دنیا در سال ۱۹۸۲ را پیش بینی کرده بود. او علاوه بر این در کتابی تحت عنوان «هزاره جدید» باز هم پیش بینی کرده بود در ۲۹ آرویل سال ۲۰۰۷ دنیا به پایان می‌رسد، که باز هم درست از آب درنیامد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *