مد و زیبایی

جدیدترین انواع مبلمان منزل با طراحی های شیک و زیبا

شیک ترین مبل خانه

یکی از لوازم سرویس چوب در منزل, مبلمان ها می باشد. امروزه مبل ها متنوع و در طرح ها و رنگ ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند. در این مطلب جدیدترین انواع مبلمان منزل با طراحی های شیک و زیبا را معرفی می کنیم.

 

تصاویر طرح های شیک و زیبا مبلمان منزل

امروزه از مبل های متنوعی برای منزل استفاده می شود. بسته به سلیقه افراد و کیفیت مبل و اندازه و دکوراسیون داخلی منزل, مبلمان منزل انتخاب می شود. به منظور طراحی شیک و زیبا دکوراسیون پذیرایی, باید در انتخاب مبل منزل دقت شود. در زیر نمونه هایی از طرح های مبلمان راحتی منزل به تصویر کشیده شده است.

مبلمان منزل

مبلمان منزل

مبلمان منزل

مبلمان منزل

مبلمان منزل

مبلمان منزل   مدل های کلاسیک مبلمان

مبلمان منزل

مبلمان راحتی منزل

شیک ترین مبلمان منزل با پارچه های براق و چرم

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب مبلمان منازل مسکونی, نوع پارچه می باشد. پارچه های مختلفی جهت طراحی مبل ها استفاده می شود. پارچه های کتان, چرم و … جزء این پارچه ها هستند. بسته به طراحی داخلی خانه و هماهنگی و تناسب فضا با یکدیگر, پارچه های مبل را انتخاب کنید. در ادامه چند نمونه از مبلمان منزل با پارچه های چرم و براق را مشاهده می کنید.

مبل کرم و قهوه ای برای خانه

جدیدترین مبل منزل

مبلمان منزل

مبلمان های چرم  علاوه بر منازل مسکونی محبوبیت بالایی در شرکت های تجاری و ادارات دارند. این گونه مبلمان ها را می توان به عنوان مبلمان اداری نیز شناخت.مبلمان منزل

مبلمان منزل

زیباترین مدل های مبل

مدرن ترین و زیباترین مبلمان یو و ال شکل منزل

اخیرا طراحی های جدیدی برای ساخت مبلمان ها, صورت می گیرد. مبلمان های یو شکل و ال شکل, جزء این طراحی ها می باشند. در ادامه برخی از انواع مدل های این طراحی ها را مشاهده می کنید.

مبلمان منزل

مبل سفید و قرمز

مبلمان منزل

مبلمان منزل

مبلمان دو رنگ منزل

مبلمان منزل

مبلمان سلطنتی منزل

یکی از قدیمی ترین مدل های مبلمان منزل, مدل مبل سلطنتی می باشد. این مبل ها برای طراحی رسمی دکوراسیون پذیرایی مناسب می باشند. در زیر چند نمونه از این مدل مبلمان ها آمده است.

شیک ترین مبل استیل

مبل سلطنتی

مبلمان سلطنتی منزل

با توجه به فضای خانه و طراحی دکوراسیون پذیرایی, مبلمان منزل انتخاب می شود. نحوه چیدمان مبل ها تاثیر زیادی در جلوه و زیبایی پذیرایی می گذارد. برای انتخاب مدل مبلمان مناسب برای منزلتان پیشنهاد می کنیم از سایر مدل های مبلمان نیز در سایت زیبایی خانه دیدن فرمایید.

مبل کوچک و کم جا علی رغم مزیت های فراوانی که دارد بازهم عده زیادی از خانه دارها و آپارتمان نشین ها چندان توجهی به آن نمی کنند. تقریبا همه ما وقتی تصمیم به خرید مبل راحتی برای اتاق نشیمن و پذیرایی می گیریم بین مدل های بزرگ سکشنال یا چند تکه و همینطور مدل های کوچک مردد می مانیم. شاید دانستن این حقیقت که مبل های کوچک تنوع بسیار بیشتری نسبت به مبل های بزرگ و چند تکه دارند، اندکی از این سردرگمی بکاهد.

البته منظورمان فقط شکل ظاهری مبل ها نیست، نوع چیدمان و روش های مختلفی که می توان آنها را در اتاق نشیمن و همینطور اتاق خواب و اتاق کار قرار داد نیز نسبت به مبل های بزرگ خیلی بیشتر است. بنابراین وقتی تنوع زیاد مدل ها را با تنوع زیاد چیدمان مبل ترکیب می کنید، نتیجه یک دکوراسیون انعطاف پذیر و جذاب خواهد شد که خواسته بسیاری از خانه دارهای آپارتمان نشین است. شکل های زیر تعدادی از جدیدترین و جالب ترین مدل های مبل کوچک و کم جا را نشان می دهد که با روشی زیبا و کاربردی هم چیده شده اند.

مبل-کوچک-و-کم-جا (1)

مبل-کوچک-و-کم-جا (19)

مدلی که در شکل اول مشاهده می کنید یک مبل کوچک و ساده با رنگ خنثی است. روکش پارچه ای قسمت نشیمن و تکیه گاه مبل به راحتی قابل تعویض بوده و به همین خاطر می توانید با کمترین زحمت هر از چند گاهی روکش مبل خود را با رنگ های دیگر بروز کنید. مدل دوم بر این موضوع تاکید دارد که مبل کوچک و کم جا هم می تواند جلب توجه کند. این مبل در عین سادگی طوری طراحی شده که جذاب بنظر برسد البته فقط بخاطر رنگش نیست بلکه فرم منحنی شکل مبل هم تاثیر زیادی در زیبایی اثر دارد. مدل سوم یک مبل مدرن زیبا با روکشی مخملی را نشان می دهد که بروی پایه فلزی طلایی رنگ سوار شده است.

مبل-کوچک-و-کم-جا (2)

مبل-کوچک-و-کم-جا (3)

مبل-کوچک-و-کم-جا (4)

آنهایی که رنگ های خنثی را کسل کننده می دانند و از رنگ های تکراری نیز خسته شده اند احتمالا از مبل هایی با رنگ های شاد طرح نواری استقبال خواهند کرد. شکل اول در پایین، مبلی را نشان می دهد که با نوارهای رنگی سبز، سفید و خاکستری طراحی شده و میز جلو مبلی آن چرمی و به رنگ زرد است. مبل آبی رنگ آورده شده در شکل دوم کوچک محسوب نمی شود اما نکته جالب در مورد آن رنگ و طرح های هندسی روی آن است. اما شکل چهارم را می شود یکی از زیباترین مدل های این پست دانست چرا که خیلی با دقت طراحی شده. پایه های چوبی، روکش مخملی با طرح شش ضلعی و رنگ آبی روشن همگی در کنار هم مدلی استثنائی را خلق کرده است.

مبل-کوچک-و-کم-جا (5)

مبل-کوچک-و-کم-جا (6)

مبل-کوچک-و-کم-جا (8)

https://www.kirkbydesign.com/

این روزها مبل کوچک و کم جای جدیدی به اسم پلوم به بازار عرضه  شده که در محیط های مختلفی مانند اتاق خواب، اتاق نشیمن و حتی محیط کار نیز قابلیت استفاده دارد. این مبل ها بسیار ساده ولی شیک هستند، شاید سادگی خیلی ها را منصرف کند اما این ظاهر ساده باعث شده مبل به راحتی در هر جایی قرار بگیرد. اما در خرید مبل راحتی، کوچکی آن نباید شما را از توجه به سایر ویژگی ها مثل راحتی غافل کند. مدلی که در شکل دوم مشاهده می کنید در کنار کوچکی توجه زیادی هم به راحتی آن داشته است.

مبل-کوچک-و-کم-جا (9)

مبل-کوچک-و-کم-جا (10)

مبل-کوچک-و-کم-جا (11)

مبل-کوچک-و-کم-جا (24)

یک مبل راحتی بزرگ، اگر چه در برخی شرایط مفید واقع خواهد شد، اما برای راحت و صمیمی نشان دادن فضا بهترین انتخاب نیستند. مبل کوچک و کم جا مانند مدلی که در شکل اول پایین مشاهده می کنید بخاطر سایزش، هم راحت دیده می شود و هم دعوت کننده. مدل دوم ایده ای جالب و خلاقانه را عملی کرده است. در اینجا به جای خود مبل، پایه های دوتایی آن شدیدا جلب توجه می کند. در مدل سوم این کوسن های بزرگ و کوچک و رنگارنگ است که خودنمایی می کند. جالب اینجاست که هیچکدام از کوسن های این مبل هم اندازه نیستند.

مبل-کوچک-و-کم-جا (13)

مبل-کوچک-و-کم-جا (27)

مبل-کوچک-و-کم-جا (12)

مبل-کوچک-و-کم-جا (25)

 

مبل های کوچک هم می توانند چند کاربردی طراحی شوند. مدل زیر در شکل اول طوری طراحی شده که هم برای خواب سبک روزانه مناسب باشد و هم این که نقش یک مبل راحتی کوچک اما جالب و جذاب را ایفا کند. قسمت اضافه فریم چوبی مبل بعنوان میز عسلی کنار مبل نیز استفاده می شود مواقع استراحت هم می توانید یکی از پشتی را برداشته و روی میز کناری قرار بدهید تا مبل تبدیل به یک تخت خواب کوچک برای خواب روزانه شود. شکل دوم یک نمونه بسیار عالی برای اتاق نشیمن های مدرن است. طراحی خطی ساده اما جالب و خلاقانه، مبل را شبیه یک بیسکوییت بزرگ نشان می دهد.

مبل-کوچک-و-کم-جا (14)

مبل-کوچک-و-کم-جا (15)

مبل-کوچک-و-کم-جا (16)

مبل-کوچک-و-کم-جا (17)

مبل-کوچک-و-کم-جا (18)

مبل-کوچک-و-کم-جا (21)

مبل-کوچک-و-کم-جا (22)

مبل-کوچک-و-کم-جا (23)

مبل-کوچک-و-کم-جا (26)

مبل کوچک و کم جا

WorldMags

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *