فوتبال ورزش

نیما نکیسا: رحمتی دوست خوبم است اما سرمربی ذوب آهن نیست، برادرانه از محمد ربیعی حمایت می کنمنیما نکیسا: رحمتی دوست خوبم است اما سرمربی ذوب آهن نیست، برادرانه از محمد ربیعی حمایت می کنم

نیما نکیسا در گفت و گوی اختصاصی با خبر ورزشی گفت : شایععه مذاکره با مهدی رحمتی راا تکذیب کرد و گفت : ذوب آهن با ربیعی یک فصل دیگر قرار داد دارد .

مدیر عامل فعلی باشگاه ذوب آهن با حمایت از سرمربی فعلی این تیم مثل برادر از او حمایت می کنم .

ظهر امروز در فضای مجازی شایعه شده بود که مهدی  رحمتی گزینه هدایت ذوب آهن است و این باشگاه در پی مشکلاتی که برای محمد ربیعی ایجاد شده بود  قصد دارد ، رحمتی را به عنوان سرمربی به خدمت بگیرد اما ساعاتی بعد نیما نکیسا روند مذاکره با رحمتی را تکذیب کرد .

نیما نکیسا مدیر عامل باشگاه ذوب آهن گفت : محمد ربیعی یک فصل دیگر با ذوب آإهن قرارداد دارد  و به همکاری با ایشان ادامه می دهیم و برادرانه از او حمایت می کنیم.

مدیر عامل ذوب آهن تاًکید کرد : مهدی رحمی دوست خوب من است و با او رابطه خوبی دارم ولی ایشان در حال حاضر گزینه سرمربی ذوب آهن نیست چرا که ما سرمربی داریم  و از کار او هم راضی هستیم .

نیما نکیسا ادامه داد : محمد ربیعی محکم تر از فصل قبل به کارش ادامه خواهد داد و من هم مثل فصل برادرانه حامی اش هستم . محمد ربیعی فصل قبل رتبه پنجم را در لیگ برتر کسب کرد .

مدیر عامل ذوب آهن در پایان گفت : محمد ربیعی یکی از سلامت ترین مربیان فوتبال ماست . من در ذوب آهن با او کار کردم و کوچک ترین انحراف در مسائل فنی ، اخلاقی ، مالی و حرفه ای از او ندیدم . به اندازه خودم در فوتبال ایران تجربه دارم و می توانم خوب و بد را تشخیص دهمم . مجموعه ذوب آهن یک مجموعه بی حاشیه است و ما کنار هم می خواهیم موفقیت های بزرگی را رقم بزنیم .

 

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *