اخبار سینما و تلوزیون

هزینه ۱۰ میلیاردی دولت برای ساخت فیلم توسط یک پورنو ساز

دولت، ۱۰ میلیارد تومان بودجه در اختیار پورنوساز ‌هالیوودی قرار داد تا درباره یک دختر رالی‌باز، فیلم بسازد!

 

به گزارش مشرق، حدود ۹ سال قبل بود که باترفند حلقه انحرافی در دولت دهم، «اسی نیک‌نژاد» به ایران دعوت شد تا زندگی یک دختر رالی‌باز را در فیلمی ‌با نام «لاله» به تصویر بکشد.

روزنامه کیهان در تاریخ‌های ۲۱ تیرماه، ۲، ۵ و ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ به‌طور مفصل به کارنامه سیاه «اسی نیک‌نژاد» و فیلم‌هایش در همکاری با یکی از پورنوسازان معروف آمریکایی به نام «زلمان کینگ» و کمپانی وی پرداخت و نقش او را در تک‌تک فیلم‌هایی که به وی منتسب شده، با استناد به پایگاه‌های معتبر فرهنگ فیلم هدف بررسی قرار داد.

به‌رغم همه انتقادات و هشدارها اما مسئولان سینمایی دولت دهم کوتاه نیامدند. نتیجه این شد که این پروژه با هفت میلیارد تومان هزینه ناتمام ماند!

اما با روی کار آمدن دولت به اصطلاح تدبیر و امید و افزایش اخلال در مدیریت فرهنگی، نیک‌نژاد باز هم به فکر ادامه پروژه لاله افتاد و طی سال‌های اخیر با حمایت مسئولان سینمایی دولت، در سکوت خبری به کار خودش ادامه داد و پروژه را تکمیل کرد.

آن‌طور که گزارش شده، مجموع هزینه‌های ساخت این فیلم در ۹ سال گذشته، حدود ۱۰ میلیارد تومان است!

باز هم جای سؤال است که در کشوری پر از سوژه‌های بکر، مهم و دارای اولویت فرهنگی، چرا باید چنین هزینه هنگفتی از جیب مردم در اختیار یک پورنوساز قرار بگیرد تا زندگی یک دختر رالی‌باز را به تصویر بکشد؟

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *