۲۸ فروردین, ۱۴۰۳
دسته‌بندی نشده

متاورس چیست؟

 

۳ ارز دیجیتال متاورس با قابلیت بازدهی بالا در بلندمدت - تجارت‌نیوز

فعالین حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال به تازگی با یک مفهوم جدید به نام (متاورس )رو به رو شده اند . در ماه های اخیر متاورس ممکن است چیز جدیدی شنیده باشید یا شاید خوانده باشید ،متاورس قرار است جایگزین اینترنت شود در صورتی که همه قرار است در آن زندگی کنیم.شاید فیس بوک (یا ده ها شرکت کوچک تر) سعی در تصاحب آن داشته باشد.

متاورس شبکه ای گسترده از جهان ها و شبیه سازی های سه بعدی است که به صورت آنی و لحظه به لحظه پردازش می شود و در آن هویت اشخاص ،اشیای فیزیکی،تاریخ بشر و حتی سیستمهای پرداختی پیوستگی خودشان را حفظ می کنند.متاورس  تکنولوژی نوع زندگی ما را کاملاً تغییر می دهد ،اینترنت تلفن های هوشمند و فناوری متاورس تنها معدود پیشرفت هایی هستند که همگی ابتدا تخیلی به حساب می آیند.

متاورس با نماد اختصاصی EPT یک ارز دیجیتال با شکلی از  دارایی ارز دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۹۰۴ میلیون دلار در رتبه ۹۵۳ بازار قرار دارد و سهم ۰.۰۰۰۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.هر واحد از Metaverse ETp در این لحظه با قیمت ۰.۲۳۹۸۸۴ دلار با احتساب نرخ تیتر ۲۹.۸۰۰ تومان معادل ۷.۱۴۸ تومان معامله می شود.

متاورس برای اولین بار در سال ۱۹۹۲ توسط نیل استفنسون نویسنده رمان های علمی ،تخیلی ابداع و در آن زمان (تصادف در برف) به کار برده شد.متاورس تصویری از یک دنیای مجازی است که در دل دنیای حقوقی وجود دارد.آنچه استفنسون ربع قرن پیش از تخیل خود آفرید،حالا عاشقان فناوری را به هیجان آورده است.

 

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *