۲۸ فروردین, ۱۴۰۳
ورزش ورزشی

مردی که برای تناسب اندام مانند سگ ها روی چهار دست و پا راه می رود

 

یک مرد آمریکایی ادعا می‌کند دویدن و راه رفتن روی چهار دست و پا مثل یک سگ در تناسب اندامش معجزه کرده و دیگران را هم تشویق می‌کند که آن را امتحان کنند.

ممکن است برایتان سوال باشد که زندگی مثل یک سگ چه حسی دارد، چرت زدن، خوردن و بازی کردن هر روزه. شاید ناتانیل نولان ۳۱ ساله اهل ایالت ایندیانای آمریکا به خوبی این حس را بشناسد، زیرا حداقل ۳۰ دقیقه در روز را مثل سگ، بهترین دوست انسان، روی دست و پاهای خمیده می‌گذراند

او که پدر دو فرزند است، یک سال اخیر را با خزیدن شروع کرده و به دویدن و حفظ تعادل مثل یک سگ رسیده است.

فیلم عجیبی از او وایرال شده که در آن ناتانیل مثل سگ ها در حال دویدن روی چمن ها و جست و خیز روی دیوارهای اتاق نشیمن خانه اش است. کاربران تیک تاک از دیدن کلیپ های روزانه او مبهوت شده‌اند و بسیاری او را مسخره کرده و دیوانه خطابش کرده‌اند.

اما این مربی خصوصی اهمیتی نمی‌دهد و می‌گوید این کار در تناسب اندامش معجزه کرده و به همه ورزشکارانی که به باشگاه می‌روند هم توصیه کرده که همین کار را انجام دهند.

ناتانیل می‌گوید وقتی در مکان های عمومی این کار را انجام می‌دهد مردم واقعا اهمیتی نمی‌دهند اما «آدم‌هایی را در اینترنت دیده‌ام که در مورد اینکه من شبیه سگ هستم حرف می‌زنند، اما من واقعا وقتی در حال حرکت به این شیوه هستم زیاد به اینکه از دید دیگران چطور به نظر می‌رسد فکر نمی‌کنم. اگر بخواهید بر اساس طرز فکر مردم زندگی کنید، باید خودتان را در یک جعبه خیلی کوچک بگذارید.»

او که عاشق هنرهای رزمی است می‌گوید در طول تمرینات با شدت بالا با درد مفاصل دست و پنجه نرم می‌کرد، برای همین سعی کرد به طور بداهه راهی برای افزایش قدرت و انعطاف پذیری اش پیدا کند که شدت کمتری داشته باشد.هزاران نفر از دنبال کنندگان آنلاین مجذوب و مبهوت روش غیرمعمول ناتانیل شده‌اند. ویدیوی او در تیک تاک بیش از ۱.۸ میلیون لایک گرفته و ۱۴.۵ میلیون بار دیده شده است. یک نفر آن را «دیوانه ترین چیزی که تا به حال دیده‌‌ام» نامید و یکی دیگر گفت: «به نظر می‌رسد ما هم قرار است این کار را انجام بدهیم. خیلی طبیعی به نظر می‌رسد.» و سومی نوشت: «داداش به وضعیت توله سگ درآمده است.

منبع:روزیاتو

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *