ورزش

پیام فتح الله الزاده به رئیسی چرا بانک خوب را به پرسپولیس دادید

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سال‌های گذشته باشگاه استقلال در پیامی ویدیویی برای ابراهیم رئیسی، به انتخاب بانک تجارت به عنوان بانکی که سهام باشگاه استقلال را به آن واگذار کنند انتقاد کرد.

فتح‌الله‌زاده در این باره گفت: بنا نداشتم در شرایطی که استقلال در صدر جدول در حال درخشیدن است صحبت‌هایی را داشته باشم اما وقتی احساس کردم باز هم در حق این تیم در حال ظلم شدن است تصمیم گرفتم این چند نکته را عنوان کنم.

وی ادامه داد: آقای رئیسی! معاونین شما در رابطه با استقلال و پرسپولیس علی‌رغم هشدارهای نخبه‌ها، متخصصین و کارشناسان فوتبال عمل کردند و برندسوزی کردند تا جایی که امروز مجبور شدند به صورت فرمالیته و دستوری این دو باشگاه را به دو بانک واگذار کنند. اما در اینجا هم متاسفانه می‌بینیم که حق به حق‌دار نمی‌رسد و در حق استقلال ظلم می‌شود.

مدیر سال‌های گذشته استقلال اضافه کرد: آقای رئیس جمهور این یک صحنه تاریخی است. چرا که ما در ایران بانک‌های زیادی را داریم همچنان که به تیم رقیب بانک خوبی را معرفی کردید، چرا برای استقلال این کار را انجام نمی‌دهید؟ چرا استقلال را به بانک ملی نمی‌دهید؟

فتح‌الله‌زاده افزود: چرا پتروشیمی‌هایی که خواهان گرفتن امتیاز باشگاه استقلال هستند را نادیده می‌گیرید؟ به نظر من این مورد تا حدی مشکوک است ولی شما این را در نظر بگیرید که حداقل ۴۰میلیون هوادار این لحظات را می‌بینند، به خاطر می‌سپارند و از خاطرشان نخواهد رفت و این ظلمی است که در حق استقلال روا می‌شود.

وی در پایان گفت: از جنابعالی خواهش می‌کنم که به این موضوع ورود کنید و از حق این تیم مردمی و پرافتخارترین تیم ایران در آسیا دفاع کنید تا حقی از آن ضایع نشود. التماس دعا.

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *