انیمیشن و بازی

Minions: The Rise of Gru در تابستان ۲۰۲۱ اکران می‌شود؛ عقب افتادن اکران Sing 2 و Wicked

شرکت یونیورسال پیکچرز اعلام کرد که اکران آثاری چون انیمیشن Minions: The Rise of Gru، انیمیشن Sing 2 و فیلم Wicked عقب افتاده است.

مدتی پیش بود که به علت شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور فرانسه و شرایط بحرانی این کشور، استودیوی انیمیشن‌سازی ایلومینیشن اینترتینمنت از تعطیلی استودیوی خود در پاریس خبر داد که این موضوع باعث عقب افتادن اکران انیمیشن Minions: The Rise of Gru (مینیون ها: ظهور گرو) تا مدت زمان نامشخصی شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت یونیورسال پیکچرز از تاخیر برخی از آثار خود خبر داده است. در ابتدا یونیورسال تاریخ اکران جدید دنباله انیمیشن Minions (مینیون‌ها) را تایید کرد که براساس آن، این انیمیشن سینمایی که پیش از این قرار بود در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) اکران شود، اکنون با یک سال تاخیر قرار است در تاریخ ۲ جولای ۲۰۲۱ (۱۱ تیر ۱۴۰۰) روی پرده‌های سینما برود که پیش از این انیمیشن Sing 2 (آواز بخوان ۲) قرار بود در این تاریخ اکران شود.

sing

حال دنباله انیمیشن Sing (آواز بخوان) با تاخیری در حدود ۶ ماه، برای اکران در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. در ابتدا قرار بود در این تاریخ فیلم Wicked (شرور)، دیگر فیلم یونیورسال اکران شود که حال اکران این فیلم موزیکال و لایو اکشن تا مدت زمان نامشخصی عقب افتاده که تاریخ اکران جدید فیلم در زمان دیگری اعلام خواهد شد. در پی ویروس کرونا، الیومینیشن اعلام کرد که با توجه به بسته شدن استودیوی Illumination Mac Guff در پاریس، امکان تکمیل انیمیشن Minions: The Rise of Gru تا پیش از زمان اکران اصلی وجود ندارد و حال به‌نظر می‌رسد که این موضوع روی اکران دیگر اثر این استودیو نیز تاثیر گذاشته است.

Wicked

پیش از این اکران فیلم سریع و خشن ۹ (Fast and Furious 9) تا تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) و فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیستتا تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ (۵ آذر ۱۳۹۹)، دو فیلم مهم دیگر یونیورسال در سال ۲۰۲۰ عقب افتاده بودند. بااین‌حال، مشخص نیست که کرونا روی دیگر پروژه‌های یونیورسال نیز تاثیر خواهد گذاشت یا در نهایت بقیه پروژه‌ها طبق برنامه منتشر خواهند شد که جواب این سوال تنها در طول زمان مشخص می‌شود.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *