۳ اردیبهشت, ۱۴۰۳
علمی

اینستاگرام باگ استوری‌های تکراری را تایید کرد: در حال رفع مشکل هستیم

بر اساس گزارش‌ها، اینستاگرام ظاهرا نمی‌تواند به خاطر بسپارد که تا کجا استوری‌ها را تماشا کرده‌اید. برای مثال، اگر یکی از دوستان من پنج استوری منتشر کند و چهار عدد از آن‌ها را ببینم، دفعه بعدی که وارد این شبکه اجتماعی می‌شوم، باید به‌طور خودکار به استوری پنجم منتقل شوم. اما باگ اینستاگرام باعث می‌شود که دوباره از اول چهار استوری نخست به من نشان داده شود.

اینستاگرام در حال رفع باگ است

«کریستین پای»، سخنگوی متا، شرکت مالک اینستاگرام در ایمیلی به خبرگزاری ورج در این باره گفت که آن‌ها از این موضوع آگاه هستند و سعی دارند که در سریع‌ترین زمان ممکن شرایط را به حالت عادی برگردانند. او همچنین بابت بروز این ایراد در عملکرد پلتفرم از کاربران عذرخواهی کرد.

استوری های اینستاگرام

فعلا مشخص نیست که چه تعداد از کاربران این شبکه اجتماعی با این مشکل مواجه شده‌اند و دقیقا از چه زمانی این باگ را دیده‌اند. بر اساس یکی از رشته تعاملات وب‌سایت ردیت، برخی کاربران از روز دوشنبه با این باگ روبرو شده‌اند. در توییتر هم شمار زیادی از کاربران بروز این مشکل را گزارش داده‌اند.

استوری یکی از بخش‌های پرطرفدار اینستاگرام است که روزانه از محتواهای زیادی میزبانی می‌کند. این بخش به کاربران اجازه می‌دهد که به مدت ۲۴ ساعت محتوا منتشر کنند. اگرچه این استوری‌ها پس از یک شبانه‌روز حذف می‌شوند، اما کاربران می‌توانند آن‌ها را به‌صورت هایلایت در پروفایل خود ذخیره کنند.

اگر شما هم با باگ جدید نمایش استوری‌های تکراری در اینستاگرام روبرو هستید، لطفا تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید و بگویید که از چه زمانی با این ایراد مواجه شده‌اید.

منبع ، دیجیاتو

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *