ورزش

ستاره های العین رونالدو را مسخره کردند

بازیکنان العین پس از حذف النصر از لیگ قهرمانان با اظهاراتی کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی ،$ را به سخره گرفتند .

به گزارش ورزش ۳ ، النصر شب گذشته در دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا رو به روی العین قرار گرفت و در کمال ناباوری در ضربات پنالتی برابر این تیم شکست خور.

شاید کمتر کسی انتظار داشت که در این دیدار چنین نتیجه ای رقم بخورد و بسیاری منتظر تماشای بازگشت یاران رونالددو به بازی و حضو ر آنها در مرحله نیمه نهایی بودند ، چرا که این بازیکن مصمم بود که جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را هم به دست آورد.

او پیش از این دیدار هم العین را تهدید کرده بود که منتظر بازگشت آنها به بازی با وجود شکست در بازی رفت در امارات باشد و با حضور در نشست خبری در پاسخ به سوًالی با زبان عربی به خبرنگاران گفت : (( انشاالله رمونتادا! ! ))

با وجود اینکه این ستاره پرتغالی توانست گل حساس و مهمی را در جریان بازی از روی نقطه پنالتی برای تیمش به ثمر برساند و در ضربات پنالتی هم توپش را به گل تبدیل کرد اما در نهایت نتوانست مانع شکست تیمش در این بازی حساس  شود .

همین اتفاق باعث شد که بازیکنان العین  پس از پایان بازی در گفتگوی زنده تلویزیونی مشغول شادی و جشن گرفتن این پیروزی شونند و فریاد بزنند رمونتادا کجاست ؟ )) تا به اظهارات رونالدو اشاره و او را به خاطر شکست در این دیدار  مسخره کنند .

دروازه بان الععین به ابوظبی اسپورت گفت : (( او به ما هشدار داد که زیاد صحبت نکنیم و توجه مان را به خودمان معطوف کنیم . تمرکز ما در زمین بازی بود . هر کسی می تواند هر حرفی که دوست دارد بزند . بازیکنان العین امروز نشان دادند که حرف شان را در عمل می زنند . ))

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *