تکنولوژی و فناوری

قیمت گوشی آیفون ۱۴، ۱۴ پرو و ۱۴ پرومکس با نرخ دلار امروز (۱۳ مرداد) + زمان عرضه iPhone 14

جدیدترین گوشی‌های آیفون شامل آیفون ۱۴، ۱۴ پرو و ۱۴ پرومکس هستند؛ قیمت و زمان عرضه این مدل‌ها مورد توجه کاربران فضای مجازی است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، ازآنجاکه برخی گزارش‌ها نشان می‌دهد که همه مدل‌های نسل بعدی گوشی‌های اپل ۱۰۰ دلار نسبت به مدل‌های قبلی خود گران‌تر خواهد بود؛ آیفون ۱۴ با برچسب قیمت ۸۹۹ دلار عرضه خواهد شد و از آنجایی که نرخ دلار در صرافی ملی ایران امروز _ پنجشنبه سیزدهم مردادماه_ ۲۷۹ هزار و ۱۹۲ ریال اعلام شده است این گوشی قیمتی برابر ۲۵۰ ملیون و ۹۹۳ هزار و ۶۰۸ ریال خواهد داشت، اما اخیراً گزارش جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد شایعات قبلی در مورد قیمت این محصول احتمالاً نادرست بوده است.

شرکت اپل برای حفظ سطح فروش خود احتمالاً آیفون ۱۴ را در همان سطح قبلی نگاه خواهد داشت و این گوشی افزایش قیمت را تجربه نخواهد کرد؛ بنابراین آیفون ۱۴ دقیقاً مانند آیفون ۱۳ با قیمت ۷۹۹ دلار (با احتساب هر دلار به میزان ۲۷۹ هزار و ۱۹۲ ریال امروز _ پنجشنبه سیزدهم مردادماه_ صرافی ملی ایران این گوشی ۲۲۳ میلیون و ۷۴ هزار و ۴۰۸ ریال عرضه می‌شود البته قیمت اعلام شده فقط برای مدل استاندارد آیفون ۱۴ معتبر است. با توجه به مطالب ارائه شده، انتظار می‌رود آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرومکس به ترتیب با برچسب قیمت ۱۰۹۹ دلار (۳۰۶ میلیون و ۸۳۲ هزار و هشت ریال) و ۱۱۹۹ دلار (۳۳۴ میلیون و ۷۵۱ هزار و ۲۰۸ ریال) در دسترس کاربران قرار بگیرد.

آیفون ۱۴ کی میاد؟

طبق آخرین اخبار، شرکت اپل معمولاً نسل جدید آیفون‌های خود را در ماه سپتامبر یا اکتبر (دهم شهریورماه تا هشتم آبان‌ماه ۱۴۰۱) معرفی می‌کند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *