دسته‌بندی نشده

ویژگی جدید واتساپ؟

واتساپ نسخه دسکتاپ ۲،۲۱۴۳،۳ را به عنوان به روز رسانی سازگار عرضه کرده است .اما برخی از کاربران ممکن است این ویژگی را در به روز رسانی های بتای قبلی نیز دریافت کنند یا برخی هم با وجود به روز رسانی هنوز این ویژگی را مشاهده نکرده باشند.واتساپ این ویژگی را برای آزمایش کنندگان بتا خاص ارائه می کند.

اگر نمی توانید چت هارا با استفاده از این نسخه پین کنید ،منتظر به روز رسانی های بعدی باشید .این نسخه ممکن است در حال حاضر فقط برای MacOS در دسترس باشد.

پین کردن چت ها در واتساپ:

به نقل از باشگاه خبرنگاران اگر از چند دستگاه استفاده می کنید ،مطمئناً متوجه شده اید که نمی توانید چتهای پین شده خود را ببینید و حتی نمی توانیدچت های جدید را به بالا پین کنید .این به دلیل مشکلات سازگاری با چند دستگاه است ،اما امروز همه چیز تغییر خواهد کرد ،زیرا پس از چند ماه واتساپ بالاخره به روز رسانی جدیدی را منتشر می کند که باعث می شود چت های پین شده بین دستگاه های مرتبط همگام شوند .

به لطف به روز رسانی جدید می توانید چت های جدید را به بالای صفحه پین کنید و به طور خودکار روی تلفن شما نیز پینمی شوند،حتی اگر دستگاه شما همزمان آنلاین نباشد .اگر نمی توانید چت هاراپین کنید و چت های پین شده را مشاهده کنید ،به این معنی است که حساب واتساپ شما هنوز برای پشتیبانی آماده نیست.

واتساپ به تدریج این گزینه جدید را برای آزمایش کنندگان بتای خاص منتشر می کند. 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *