سیاسی

رسانه صهیونیست: ارتش آمریکا هزاران موشک به اسرائیل ارسال کرد

تهران-ایرنا-یک رسانه رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب گزارش داد که ارتش آمریکا هزاران موشک را پس از حمله ایران به اسرائیل ارسال کرده است.

به گزارش ایرنا، سازمان پخش رژیم صهیونیستی (کان) اعلام کرد که ارتش آمریکا کار انتقال هزاران موشک را پس از حمله ایران و برای تجهیز دوباره نیروی هوایی اسرائیل آغاز کرده است.

منابع آگاه اطلاعاتی مهرماه گذشته نیز اعلام کردند که آمریکا از پایگاه‌های العدید قطر، قبرس، یونان و راماشتاین آلمان مخرب ترین نوع بمب‌ها از طریق هواپیماهای ترابری خود را به سرزمین های اشغالی منتقل کرده است.

بر این اساس، آمریکا بمب‌های GBU و GBU۳۱ از طریق هواپیماهای ترابری خود را به اسرائیل منتقل کرد. بمب‌های یاد شده مخرب‌ترین نوع مهماتی بوده که تاکنون برای تخریب مناطق مسکونی و زیرساخت‌های غزه به کار رفته است.

به گزارش ایرنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد یکشنبه با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک دهها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

این موضوع واکنش‌های مختلفی در سطح مجامع بین‌المللی، دولت‌ها و ملت‌های جهان اسلام از جمله ایران و فلسطین بدنبال داشته است.

رژیم صهیونیستی ۱۳ فروردین برخلاف عرف دیپلماتیک و قوانین بین‌المللی، کنسولگری کشورمان در دمشق سوریه را بوسیله هواپیماهای جنگنده‌ خود هدف موشک قرار داد که به شهادت چند تن از کارکنان این دفتر و مستشاران نظامی کشورمان منجر شد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *